""
close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • NAUKA JĘZYKA POLSKIEGO

 •  

  W Winnickim Okręgu Konsularnym wiele szkół państwowych, uczelni wyższych oraz szkółek polonijnych przy polskich organizacjach i parafiach katolickich prowadzi nauczanie języka polskiego.

   

   

  Fundacja OKNO NA WSCHÓD z Białegostoku uruchomiła kompleksową i darmową platformę e-learningowa umożliwiającą naukę języka polskiego na odległość dla osób posługujących się językiem rosyjskim

   

   Platforma www.polskijazyk.pl umożliwia bezpłatną naukę języka polskiego online od poziomu A1 do poziomu B1, z uwzględnieniem wymogów stawianych na Certyfikowanym Egzaminie z Języka Polskiego dla Obcokrajowców. W celu zwiększenia efektywności nauki zastosowano wiele nowoczesnych i przyjaznych ćwiczeń oraz funkcjonalności umożliwiających łatwe przyswojenie i szybkie utrwalenie zdobytej wiedzy. Oprócz nauki języka uczestnik kursu będzie miał możliwość poznania historii i kultury współczesnej Polski oraz przybliżenia sylwetek najbardziej znanych Polaków. W ramach platformy dostępnych jest ponad 1000 nagrań lektorskich oraz 1200 plików graficznych (tabele, wykresy i obrazki) co w znaczący sposób uatrakcyjnia i ułatwia proces nauki.
   

  Tym samym platforma www.polskijazyk.pl stanowi pierwsze tego typu narzędzie umożliwiające bezpłatną naukę języka polskiego online z zastosowaniem najnowocześniejszych technik i metod nauki na odległość. Platforma stanowić może również wartościowe uzupełnienie zajęć stacjonarnych umożliwiając tym samym naukę metodą blended learning.

   

  Zapraszamy również do zapoznania się z bieżącą działalnością Fundacji: http://on.fb.me/1PNjHU7

   

  Platforma została uruchomiona dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych  jest przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2015”.

   

  Zapraszamy do nauki polskiego z platformą www.polskijazyk.pl !

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: